بستن

دانلود بازی امانگ‌ آس برای اندروید – 2024.6.4 Among Us

Rate this post

در میان انبوه بازی‌های رنگارنگ موبایلی، گاه الماس‌هایی درخشان خودنمایی می‌کنند که با ایده‌های ناب و خلاقانه، قلب مخاطبان را تسخیر می‌کنند. “Among Us” یا “در میان ما” یکی از این الماس‌های بی‌نظیر است که با تلفیقی هنرمندانه از سادگی، سرگرم‌کنندگی و رقابت، به پدیده‌ای جهانی تبدیل شده است.

داستانی جذاب در دل کهکشان

شما و هم‌قطاران فضایی‌تان در سفینه‌ای عظیم در میان تاریکی مطلق کهکشان در حال حرکت هستید. ناگهان، نقص فنی‌ای سفینه را در معرض خطر قرار می‌دهد و ناخدای دلواپس، خدمه را به سوی تعمیر و نجات سفینه فرا می‌خواند. اما در این میان، رازی هولناک نهفته است…

یک خائن در میان ما

در میان خدمه خدوم، فردی مرموز و خائن حضور دارد که نقشه‌های شومی در سر می‌پروراند. این “مُغَرض” (Impostor) که به طور تصادفی از بین بازیکنان انتخاب می‌شود، هدفی جز نابودی سفینه و سر به نیست کردن خدمه ندارد.

دو راهی نفس‌گیر: خدمه یا مغرض

با آغاز بازی، هویت شما مشخص می‌شود: عضوی از خدمه وفادار یا مُغَرضی حیله‌گر. اگر در گروه خدمه باشید، وظیفه‌تان یافتن و حل معایب سفینه، به دام انداختن مُغَرض و نجات جان هم‌قطاران است. اما اگر مُغَرض باشید، باید با زیرکی تمام، خرابکاری کنید، اعضای خدمه را یکی پس از دیگری از بین ببرید و هویت خود را پنهان نگه دارید.

نبرد هوش‌ها در جلسات نفس گیر

هر از گاهی، با مشاهده جسد یکی از خدمه یا به دلیل مشاهده رفتارهای مشکوک، جلسه‌ای اضطراری برگزار می‌شود. در این جلسات نفس‌گیر، هر بازیکن فرصتی برای ارائه نظرات و حدس‌های خود راجع به مُغَرض خواهد داشت. بحث‌ها، اتهامات و استدلال‌ها در هم تنیده می‌شوند و در نهایت، رای‌گیری سرنوشت مُغَرض را مشخص می‌کند.

آیا مغرض به دام می‌افتد یا خدمه طعم تلخ شکست را می چشند؟

این نبرد هوش‌ها و استراتژی‌ها تا جایی ادامه پیدا می‌کند که تمام مُغرضین شناسایی و از سفینه اخراج شوند یا خدمه موفق به تعمیر و نجات سفینه شوند.

Among Us: فراتر از یک بازی، تجربه‌ای اجتماعی 

“در میان ما” صرفاً یک بازی نیست، بلکه تجربه‌ای اجتماعی منحصربه‌فرد است که به شما امکان می‌دهد تا در کنار دوستان و خانواده، لحظاتی پر از هیجان، استدلال، شادی و حتی اضطراب را پشت سر بگذارید. این بازی با فراهم کردن بستری برای تعامل، گفتگو و همکاری، به تقویت روابط اجتماعی و مهارت‌های حل مسئله شما کمک می‌کند.

محبوبیت جهانی و جوایزی افتخارآفرین

“Among Us” با ایده جذاب و گیم‌پلی روان خود، به سرعت در سراسر جهان محبوب شد و جوایز متعددی از جمله “بهترین بازی چندنفره” و “بهترین بازی موبایل” را از آن خود کرد. این بازی تاکنون بیش از 100 میلیون بار فقط در پلتفرم اندروید دانلود شده است و میلیون‌ها بازیکن در سراسر دنیا را به خود مجذوب کرده است.

آیا آماده سفری پرهیجان به اعماق کهکشان و رویارویی با چالش‌های “در میان ما” هستید؟

همین حالا به جمع میلیون‌ها بازیکن این بازی در سراسر دنیا بپیوندید و طعم شیرین پیروزی و لذت کشف هویت مُغرض را تجربه کنید!

نکات تکمیلی

  • “Among Us” به صورت آفلاین (با Wi-Fi محلی) و آنلاین با بازیکنان سراسر دنیا قابل بازی است.
  • گرافیک بازی ساده و دو بعدی است و برای گوشی‌های با سخت‌افزار ضعیف نیز مناسب است.
  • این بازی تا کنون امتیاز 4.0 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کرده است.
  • شما می‌توانید جدیدترین نسخه “Among Us” را به همراه نسخه مود شده از وب‌سایت هک دی ال دانلود کنید.
Among Us screenshot 0Among Us screenshot 1Among Us screenshot 2Among Us screenshot 3

لینک های دانلود

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *